Doprava a Platba

DOPRAVA

Zásilkovna Z point / 79,- Kč (ČR)
Doručení na pobočku zásilkovny obvykle trvá 1-3 pracovní dny od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných zásilkovnou. Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt na www.zasilkovna.cz.
Zásilkovna doručení na adresu / 115,- Kč (ČR)
Doručení na vámi zvolenou adresu obvykle trvá 1-3 pracovní dny.
PPL / 115,- Kč (ČR)
Doručení na vámi zvolenou adresu obvykle trvá 1-3 pracovní dny.
Doprava zdarma při objednávce nad 700,- Kč (ČR)

Osobní odběr - Mnichovo Hradiště / 0,- Kč

Zboží bude připraveno k vyzvednutí do 1 pracovního dne na pobočce TOP drogerie, která sídlí na adrese: Masarykovo náměstí 1502, 295 01 Mnichovo Hradiště. O víkendu je pobočka zavřená.

Donáška - Mnichovo Hradiště / Mladá Boleslav / 20,- Kč

Po vytvoření objednávky vás budeme kontaktovat a domluvíme se s vámi na místě předání, které vám bude nejvíce vyhovovat. Rozvoz je možný po okolí MB a MH do 5km od města.

  PLATBA

Bankovním převodem / 0,- Kč
Při platbě běžným bankovním převodem vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je automaticky odeslán, jakmile je objednávka uskutečněna. Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě. Jakmile jsou peníze připsány na účet, odešleme vám e-mail o přijetí platby a informaci, že zboží začínáme expedovat.

Dobírkou / 35,- Kč

Platba je možná také na dobírku, tato platba může být uskutečněna jak kartou tak hotově na pobočkách zásilkovny. Případně kurýrovi při zvolení služby doručení na vámi zvolenou adresu. Radši si předem ověřte na jakých pobočkách zásilkovny akceptují platby kartou. Ovšem v dnešní době pravděpodobnost, že nepůjde zaplatit kartou při převzetí je velmi malá

Online platba / 0,-Kč

Platbu můžete také provést pomocí své platební karty visa / mastercard. Platba tímto způsobem je zachycena ihned a my tak můžeme brzy připravovat vaší zásilku k expedici.